Menu strony

Oferta dla domu

W naszej bogatej ofercie posiadamy wszystkie rodzaje osłon okiennych stosowanych do zasłonięcia okien w domowych wnętrzach. Są w niej zarówno produkty standardowe (żaluzje aluminiowe, rolety materiałowe) jak i takie, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów (żaluzje drewniane, rolety rzymskie, zasłony panelowe).
Wszystkie produkty wykonujemy na wymiar. Zawsze staramy się wybrać rozwiązanie które najlepiej spełnia oczekiwania Klienta.

W dziale OFERTA DLA DOMU przedstawiamy nasze propozycje odnośnie dekoracji i osłon okiennych poszczególnych pomieszczeń domowych. Mamy nadzieję, że będą Państwu pomocne. Istnieje także możliwość umówienia się z projektantem wnętrz. Zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem.

Sypialnia

Sypialnia

Rolety zewnętrzne zapewniają najlepszy efekt termiczny (chłodno latem, cieplej zimą), akustyczny (bardzo skuteczne tłumienie hałasu) oraz poczucie bezpieczeństwa.

Rolety wewnętrzne w wersji klasycznej lub rzymskiej zapewniają poczucie prywatności. W zależności od typu rolety i wybranego materiału pozwalają przyciemnić lub całkowicie zaciemnić sypialnię. Do wyboru kilkaset materiałów gładkich i wzorzystych.

Żaluzje drewniane i bambusowe zapewniają wyjątkowo przyjemny nastrój w każdym pomieszczeniu. Wyjątkowo dobrze komponują się z każdym wnętrzem. Naturalny ekologiczny materiał pozytywnie wpływa na samopoczucie i sen domowników.

 

Salon

Salon

Polecamy szeroki wybór rolet materiałowych dających się dopasować do każdego wnętrza. To produkt klasyczny i praktyczny a poprzez wybór tkaniny z naszej bardzo bogatej kolekcji oraz dobór dodatków takich jak ozdobna falbana można nadać każdej rolecie indywidualnego i niepowtarzalnego uroku. Dla bardziej wymagających mamy rolety rzymskie oraz piękne rolety dzień-noc.

Żaluzje drewniane lub bambusowe zapewniają wyjątkowo przyjemny nastrój w każdym pomieszczeniu. Wyjątkowo dobrze komponują się z każdym wnętrzem. W zależności od wielkości okien polecamy żaluzje 25 lub 50 mm. Oferujemy także żaluzje plisowane – jedyny rodzaj osłon, który pozwala na zasłanianie okien od dołu.

Z kolei zasłony panelowe to ciekawy sposób osłony i dekoracji dużych powierzchni okiennych lub przedzielenia pomieszczenia na mniejsze części.

 

Gabinet

Gabinet

Do gabinetów lub sal konferencyjnych polecamy verticale idealny produkt do osłony dużych powierzchni szczególnie tam gdzie chcemy zapewnić klimat spokoju niezbędny do pracy.

Polecamy także żaluzje drewniane lub bambusowe zapewniające wyjątkowo przyjemny nastrój w każdym pomieszczeniu.

 

Kuchnia

Kuchnia

Proponujemy kilka sprawdzonych rozwiązań:

  • Żaluzje plisowane – wyjątkowo uniwersalny produkt. Pozwala zasłonić okno zarówno od góry jak i od dołu (zazdrostka). Do wyboru wiele materiałów dobrze sprawdzających się w kuchni gdzie występuje zjawisko podwyższonej wilgotności.
  • Rolety ze specjalnym materiałem odpornym na wilgoć i zabrudzenia.
  • Żaluzje bambusowe o wiele bardziej niż drewniane odporne na podwyższoną wilgotność pomieszczenia lub żaluzje aluminiowe.
 

Łazienka

Łazienka

W łazience najistotniejsze jest poczucie prywatności oraz odporność na działanie wilgoci. Polecamy między innymi:

  • Żaluzje plisowane – wyjątkowo uniwersalny produkt. Pozwala zasłonić okno zarówno od góry jak i od dołu. Do wyboru wiele materiałów dobrze sprawdzających się w kuchni gdzie występuje zjawisko podwyższonej wilgotności.
  • Rolety ze specjalnym materiałem odpornym na wilgoć i zabrudzenia
  • Żaluzje bambusowe o wiele bardziej niż drewniane odporne na podwyższoną wilgotność pomieszczenia lub żaluzje aluminiowe.
 

Poddasze

Poddasze

Najczęstszym problemem na poddaszach jest nadmierne nagrzewanie się pomieszczenia. Nasze produkty pomogą w optymalnej regulacji światła i ciepła. Oferujemy między innymi oryginalne produkty zalecane przez producentów okien dachowych:

 

Pokój dziecięcy

Pokój dziecięcy

Oferujemy rolety materiałowe pozwalające na pełne zaciemnienie pokoju z materiałami o ciekawych wzorach idealnie pasujących do pokoju dziecięcego.

Rolety zewnętrzne zapewniają najlepszy efekt termiczny (chłodno latem, cieplej zimą), akustyczny (bardzo skuteczne tłumienie hałasu) oraz poczucie bezpieczeństwa.

Moskitiery do niemal każdego typu okna i drzwi balkonowych skutecznie chroniące przed owadami.

 

Ogród zimowy

Ogród zimowy

Duża powierzchnia przeszkleń wymaga zwykle sposobu prawidłowej regulacji dostępu światła a co za tym idzie ciepła do pomieszczenia. Oferujemy w tym zakresie kilka możliwości.

Żaluzje aluminiowe o szerokości lameli 25 lub 50 mm. Do wnętrza ogrodu zimowego polecamy także rolety materiałowe oraz żaluzje plisowane które szczególnie dobrze sprawdzają się tam gdzie mamy do czynienia z oknami o nietypowych kształtach.

Oferujemy także specjalny system Sunschield pozwalający stosować żaluzję do osłony powierzchni poziomych lub skośnych (sufit ogrodu zimowego, świetliki dachowe itp.). Oferujemy także specjalne typy markiz pozwalających osłonić dach lub ściany ogrodu zimowego od zewnątrz przez co skuteczność ochrony przed nadmiernym nagrzewaniem jest o wiele lepsza.

Wszystkie produkty możemy wyposażyć w sterowanie elektryczne.

 
.
 
Współpracujemy z: