Menu strony

Pergole

pergolino-1 arcada-plus pergolino-2

Pergole aluminiowe na wymiar

Przyścienne pergole aluminiowe to wyjątkowo efektowny i praktyczny sposób na zadaszanie tarasu. Konstrukcja pergoli jest lekka, łatwa w montażu i jednocześnie bardzo stabilna. Niektóre modele pergoli przyściennych z naszej oferty są ponadto wyposażone w prowadnice wyginane pod różnymi kątami oraz zdalne oświetlenie LED.

Korzystaj z tarasu bez względu na pogodę

Pergola przyścienna to stała konstrukcja. Po zamontowaniu jej w ogrodzie można się nią cieszyć przez długie lata. W przeciwieństwie do zadaszeń szklanych i drewnianych pergola posiada jednak mobilny dach, który pozwala wykorzystywać taras do maksimum. W ciepłe, letnie dni można swobodnie opalać się na tarasie, a gdy słońce zacznie zbyt mocno przygrzewać, wystarczy rozsunąć markizę. Pergola bardzo skutecznie chroni też przed wiatrem i deszczem (istnieje możliwość zastosowania zasłon bocznych). W razie niespodziewanych opadów nie trzeba więc rezygnować ze spotkania w plenerze. Trwałe zadaszenie nie daje takiej elastyczności.

Pergole przyścienne - zastosowanie

Pergole przyścienne to bardzo wygodne rozwiązanie dla restauratorów i hotelarzy. Najczęściej montujemy je jednak na prywatnych posesjach. Klienci cenią elastyczności i wygodę tego rozwiązania. Zachęcamy zapoznania się z galerią wybranych realizacji, znajdującą się poniżej.

 

Galeria

.

 
Współpracujemy z: